Usługi doradztwa finansowego

Pozwól nam zatroszczyć się o Twoje finanse

Jesteśmy Grupą Kapitałową, świadczącą usługi pośrednictwa finansowego w kompleksowej formie, zoptymalizowanej pod potrzeby klienta. Specjalizujemy się zarówno w obsłudze finansów osobistych, jak i pośrednictwie biznesowym dla firm o zróżnicowanym stopniu rozwoju. Wśród swoich klientów posiadamy zarówno małe, rodzinne firmy, którym pomagamy w tak istotnych kwestiach jak planowanie sukcesji czy sprawne prowadzenie księgowości, jak i duże przedsiębiorstwa, mogące liczyć u nas na indywidualnie dopasowane pakiety medyczne dla pracowników, spersonalizowane doradztwo inwestycyjne i leasingowe czy pomoc w pozyskiwaniu funduszy unijnych. Ponadto świadczymy także kompleksowy zakres usług jeżeli chodzi o zarządzanie energią – w naszej ofercie znajdują się zarówno audyty efektywności energetycznej, pomoc w zakupie odpowiednich systemów zarządzania energią jak i zmiana dostawcy energii na bardziej opłacalnego z perspektywy klienta.

Sieć niezależnych doradców finansowych Grupy Asssiduus

Dzięki temu, że stworzyliśmy sieć dedykowanych i wyspecjalizowanych działów z rynku pośrednictwa finansowego, nasi współpracownicy i partnerzy mają unikatową szansę na całkowite poświęcenie się zgłębianiu swojej eksperckiej wiedzy, stawiając na ciągłe podnoszenie kwalifikacji zarówno poprzez ciągłe szkolenia, jak i bezpośredni kontakt z klientem. Każdy z poniżej wymienionych działów jest reprezentowany przez zespół doświadczonych specjalistów, dysponujący szerokim wachlarzem ofert pochodzących od sprawdzonych instytucji działających na rynku pośrednictwa finansowego. Współpracujemy z tymi podmiotami, których oferty są atrakcyjne, indywidualne i wyróżniają się na rynku swoją jakością.

Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z wybranej usługi zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą przedsiębiorstwa odpowiadającego tematycznie Twoim potrzebom. Zapewniamy zarówno szybkie rozwiązania konkretnych problemów, jak i kompleksowe pakiety nastawione na długoterminową współpracę. Jeżeli natomiast nie jesteś pewny, która z usług pośrednictwa finansowego w tym momencie najbardziej odpowiada Twoim potrzebom, zapraszamy do kontaktu.

Nasi pracownicy są po to, aby służyć Ci radą!

grupa doradztwa finansowego assiduus
pośrednictwo finansowe świadczone przez assiduus
drzewko przedstawiające usługi doradztwa finansowego dla biznesu