O nas

Rodzina Assiduus do Twojej dyspozycji

assiduus finanse logo

Assiduus Finanse to Doradcy Finansowi, którzy rzetelnie i z pasją wykonują swoją pracę. Nasi Klienci nie wybrali nas jednak z tego powodu. Ani dlatego, że mamy ponad 20-letnie doświadczenie zdobyte na rynku polskim i europejskim, a w naszej ofercie znajdują się tylko najlepsze produkty dostępne na rynku. Również nie dlatego, że korzystają dzięki nam z dostępu do ponad 50 instytucji finansowych nie wychodząc nawet z domu. Klienci uważają, że wyróżnia nas profesjonalne podejście do naszego zawodu. Oferujemy: ubezpieczenia (na życie, dożycie, posagowe, dla dzieci, emerytalne, NNW, inwestycyjne, grupowe, dla sportowców). Ubezpieczenia majątkowe (samochodowe OC/AC, mieszkań, domów, turystyczne, dla firm, OC z tytułu wykonywanego zawodu. Finansowanie (kredyty: hipoteczne, konsolidacyjne, gotówkowe, samochodowe, firmowe, leasing, faktoring). Oraz ubezpieczenia zdrowotne (pakiety zdrowotne, karty medyczne, ubezpieczenia chorobowe, ubezpieczenia na wypadek poważnego zachorowania.

doradztwo energetyczne assiduus energia logo

Assiduus Energia oferuje Klientom z sektora prywatnego i publicznego całą gamę usług związanych z zarządzeniem energią oraz efektywnością energetyczną. Proponujemy Klientom: kompleksową obsługę opracowania strategii energetycznej przedsiębiorstwa, przeprowadzenie audytów energetycznych analizujących zużycie energii, wykonanie studiów wykonalności przedsięwzięć modernizacyjnych zmniejszających zużycie energii, opracowanie audytów efektywności energetycznej, wprowadzenie w firmie Systemu Zarządzania Energią zgodnego z ISO 50001. Jednocześnie mając na uwadze nowe polskie trendy energetyczne oferujemy wsparcie w zakresie powołania, funkcjonowania i finansowania Klastrów Energetycznych. Nasz zespół Doradców na terenie całej Polski pomaga w procesie zmiany sprzedawcy energii elektrycznej (zasada TPA), tak aby przedsiębiorca płacił jak najniższe rachunki za energię elektryczną.

Assiduus Dotacje świadczy usługi w zakresie zarządzania przedsięwzięciami inwestycyjnymi dowolnej skali, dla podmiotów prywatnych jak i jednostek samorządu terytorialnego. W ofercie znajduje się kompleksowe doradztwo biznesowe dla firm, z uwzględnieniem pomocy w uzyskaniu dotacji unijnych. W świetle członkostwa Polski w Unii Europejskiej i przyznanej w obecnej Perspektywie Finansowej UE (2014-2020) puli środków unijnego wsparcia dla naszego kraju, warto zaznaczyć, iż obsługujemy inwestycje współfinansowane zarówno z funduszy strukturalnych, Funduszu Spójności jak i Mechanizmów Szwajcarskich. Firma sporządza dokumentację aplikacyjną do konkursów o dotacje w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych jak również Programów Krajowych.

doradztwo ubezpieczeniowe assiduus broker logo

Assiduus Broker jest niezależnym pośrednikiem ubezpieczeniowym, który reprezentuje wyłącznie interesy Klienta. Wykonujemy czynności prawne, bądź czynności związane z zawieraniem lub wykonywaniem umowy ubezpieczenia w imieniu lub na rzecz Klienta. Odróżnia nas to od pracy agenta ubezpieczeniowego, który jest pośrednikiem i przede wszystkim działa w imieniu lub na rzecz zakładu ubezpieczeń. Sporządzamy, poszukujemy oraz negocjujemy oferty z jak największą liczbą zakładów ubezpieczeniowych, a następnie sporządzamy ich porównanie. Jako broker ubezpieczeniowy zobowiązani jesteśmy do przygotowania rekomendacji, za którą ponosimy pełną odpowiedzialność oraz pełnimy nadzór nad realizacją zawartej umowy ubezpieczenia. Oferujemy, ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia techniczne i budowlano – montażowe, ubezpieczenia grupowe na życie, ubezpieczenia finansowe, ubezpieczenia OC, gwarancje wadialne i inne.

Assiduus Księgowość zajmuje się prowadzeniem księgowości, sprawami kadrowo-płacowymi, zmianami prawnymi oraz ubezpieczeniami. Korzystając z naszych usług, te blisko 300 godzin rocznie, które zwykle przedsiębiorcy poświęcają obowiązkom związanym z rozliczeniami podatków, nasi Klienci mogli poświęcić na planowanie ekspansji firmy. Wielką wagę przywiązujemy do ciężaru odpowiedzialności za powierzone przez Klientów sprawy. Nie obawiamy się podejmowania trudnych decyzji i sięgania po nieszablonowe rozwiązania. Oferujemy: usługi księgowe, pomoc w założeniu firmy, ubezpieczenia oraz usługi prawne dla firm.

pakiety medyczne ambasada zdrowia logo

Ambasada Zdrowia powstała w odpowiedzi na potrzeby przedsiębiorców, którzy szukają solidnego partnera w skutecznych działaniach HR. Ambasada Zdrowia, jako firma świadcząca usługi pośrednictwa ubezpieczeniowego o statusie ogólnopolskiej multiagencji ubezpieczeniowej, oferuje swoim klientom idealne narzędzie negocjacyjne i socjalne – pakiety medyczne dla pracowników.