Oferty pracy

Aktualne oferty pracy

Kariera w Centrali ASSIDUUS

więcej

Kariera w Oddziałach ASSIDUUS

więcej

Projekt 99

więcej

Kogo szukamy

Nasze doświadczenia pokazały nam, że firma to nie budynek, to nie produkty ani nawet sprzedawane usługi. Firmę tworzą ludzie, dlatego przywiązujemy bardzo dużą uwagę do nowo rekrutowanych osób. Poszukujemy ludzi zaangażowanych, których doświadczenia i kompetencję współgrają z naszą kulturą organizacyjną. Ludzi odważnych, którzy nie boją się zmian i ryzyka. Który chętnie wyrażają swoje poglądy i śmiało osiągają swoje cele. Najwięcej procesów rekrutacyjnych dotyczy oczywiście stanowisk niezależnych doradców finansowych, ale do naszej centrali w Warszawie poszukujemy także innych specjalistów, którzy pomagają nam odnosić sukcesy.

ASSIDUUS akademia biznesu

Dla ASSIDUUS najważniejszy jest potencjał ludzki, dlatego nie boimy się inwestować w ludzi którzy go posiadają. Stawiamy na stały rozwój naszych pracowników, pomagamy im w doskonaleniu siebie samych jako ludzi i jako dobrych współpracowników. Dlatego utworzyliśmy nowoczesną Akademie Biznesu, dla osób które chcą doskonalić swoją ścieżkę zawodową. Dokładamy wszelkich starań, aby poprzez odpowiedni dobór tematów i trenerów, uczestnicy naszych szkoleń mieli dostęp do najnowszych i najbardziej aktualnych informacji oraz szczegółowej wiedzy z wybranych dziedzin.

Rekrutacja

Dołącz do zespołu

Aplikuj On-Line

captcha

Dodaj CV

Dodaj List Motywacyjny

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Assiduus Investment Partners sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji oraz w kolejnych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. Zgodę można w każdym czasie cofnąć. Cofnięta zgoda pozostaje bez wpływu na wcześniejsze przetwarzanie danych osobowych dokonane na podstawie tej zgody.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Assiduus Investment Partners spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 14, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000506124, NIP: 1080017717, REGON: 147202965.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na rzecz jednego z Administratorów oraz w kolejnych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy.

Podstawą prawną przetwarzania twoich danych osobowych:

dla celu realizacji bieżącego procesu rekrutacji – jest podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem umowy oraz wypełnienie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze w zakresie prowadzenia dokumentacji pracowniczej (art. 6 ust. 1 lit. b) i c) RODO);

dla celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez okres 12 miesięcy – jest Pani/a zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji procesu rekrutacji, a także na potrzeby kolejnych rekrutacji przez okres 12 miesięcy od złożenia przez Ciebie aplikacji.

Twoje dane mogą być przekazywane innym spółkom z grupy kapitałowej Assiduus.

Przysługują Ci następujące uprawnienia: prawo dostępu do danych osobowych, prawo do sprostowania danych osobowych, prawo do usunięcia danych osobowych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do przenoszenia danych osobowych, prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, prawo do niepodlegania decyzji polegającej na zautomatyzowanym przetwarzaniu, prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne.

W oparciu o Twoje dane osobowe nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje, w tym decyzje będące wynikiem profilowania.

Aplikuj On-Line

captcha

Dodaj CV

Dodaj List Motywacyjny

Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez Assiduus Consulting sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014., poz. 1182) w celach związanych z procesami rekrutacyjnymi. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w powyższych celach.

Rozpocznijmy razem nowy projekt! Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!