Dołącz do zespołu

Aplikuj On-Line

captcha

Dodaj CV

Dodaj List Motywacyjny

Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez Assiduus sp. z o.o. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014., poz. 1182) w celach związanych z procesami rekrutacyjnymi. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w powyższych celach.

Kogo szukamy

Nasze doświadczenia pokazały nam, że firma to nie budynek, to nie produkty ani nawet sprzedawane usługi. Firmę tworzą ludzie, dlatego przywiązujemy bardzo dużą uwagę do nowo rekrutowanych osób. Poszukujemy ludzi zaangażowanych, których doświadczenia i kompetencję współgrają z naszą kulturą organizacyjną. Ludzi odważnych, którzy nie boją się zmian i ryzyka. Który chętnie wyrażają swoje poglądy i śmiało osiągają swoje cele.

ASSIDUUS akademia biznesu

Dla ASSIDUUS najważniejszy jest potencjał ludzki, dlatego nie boimy się inwestować w ludzi którzy go posiadają. Stawiamy na stały rozwój naszych pracowników, pomagamy im w doskonaleniu siebie samych jako ludzi i jako dobrych współpracowników. Dlatego utworzyliśmy nowoczesną Akademie Biznesu, dla osób które chcą doskonalić swoją ścieżkę zawodową. Dokładamy wszelkich starań, aby poprzez odpowiedni dobór tematów i trenerów, uczestnicy naszych szkoleń mieli dostęp do najnowszych i najbardziej aktualnych informacji oraz szczegółowej wiedzy z wybranych dziedzin.

Rozpocznijmy razem nowy projekt! Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Assiduus